INSTYTUT PSYCHOSYNTEZY ®. Dr EWA DANUTA BIAŁEK

Szczegóły

Jako twórczyni tego Instytutu i pionierka psychosyntezy w Polsce od ponad 20 lat zajmuję się ZDROWIEM i DOBROSTANEM w podejściu holistycznym (całościowym). Pracuję z poziomem osobowości i transpersonalnym (duchowym). 
MISJĄ INSTYTUTU PSYCHOSYNTEZY  jest wspieranie każdego w rozwoju i dobrostanie (zdrowiu) dla EDUKACJI (
uczenia się rozumienia siebie), zanim potrzeba TERAPII (leczenie, gdy robimy coś wbrew sobie i prawom natury). Jeśli jesteś wartościowa/y dla siebie - to musisz w siebie zainwestować, tak jak inwestujesz w gadżety, którymi się otaczasz! One są mniej ważne niż TY! Musisz to zrozumieć!!! Bez Ciebie - nic nie jest WAŻNE!!!

INSTYTUT PSYCHOSYNTEZY posiada EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI oraz wiele rekomendacji od klientów, którzy spędzili tutaj aż/TYLKO 3 MIESIĄCE!!! zamiast KILKU LAT, jak w przypadku innych metod. SKUTECZNIE POMAGAM ZROZUMIEĆ SIEBIE, a nie napędzam czas i czyjeś pieniądze.

ILE WARTE JEST TWOJE ZDROWIE NA KOLEJNE LATA???!!! ILE CHCESZ ZAINWESTOWAĆ W SIEBIE?
Pamiętaj - chytry DWA RAZY PŁACI!!! REZERWACJA TERMINU: po dokonaniu wpłaty.
 

JEDEN raz w MIESIĄCU 20% ZNIŻKI dla OSÓB o specjalnych preferencjach! Pytaj o ZNIŻKĘ przed formularz kontaktowy. Proszę NIE DZWONIĆ, aby opowiadać historię swoich problemów przez telefon - wymuszając konsultację ZA DARMO - bo to nieetyczne. Jeśli dzwonisz - to, aby umówić się na osobistą lub na Skype konsultację, którą opłacisz awansem. Ustalenie TERMINU nie gwarantuje go, bez wcześniejszej opłaty, bo ktoś inny w tym czasie mógłby skorzystać, a ty blokujesz TERMIN, nie korzystając! Zajmuję się TYLKO osobami, które coś chcą zmienić w swoim życiu i są zdeterminowane robić to NATYCHMIAST. Jest tyle potrzebujących i szkoda mi czasu na niezdecydowanych! Możesz nauczyć się technik (wtedy potrzebne są spotkania ze mną - też na SKYPE) i pracować samodzielnie lub pozostać ze mną np. 3 miesiące. Tyle czasu potrzeba, abyś widział/a CO SOBIE ROBISZ i więcej tego nie robić!

 NASZ SPOT REKLAMOWY: https://www.youtube.com/watch?v=moSW1Z5KiIw


Kontakt Info

+48 609 382 458
ul. Romana Maciejewskiego 1/51
03-187 Warszawa

Wyróżnione

Products

Kontakt INSTYTUT PSYCHOSYNTEZY ®. Dr EWA DANUTA BIAŁEK