HORTUS Studio Ogrodów Sebastian Kwiatkowski

Szczegóły

Projektowanie ogrodów.

Zależy Ci na tym, by mieć zachwycający ogród wokół domu? Ogród wzbudzający podziw u każdego, kto go zobaczy?

Z nami jest to możliwe!

Czasy ogrodów, w których plan rozmieszczenia roślinności nie odgrywał większej roli, minęły bezpowrotnie. Teraz liczy się zagospodarowanie terenu pasujące zarówno do okolicy, jak również do domu i osobowości właściciela.

Nasza firma jest cenionym specjalistą w dziedzinie ogrodnictwa i potrafi odpowiedzieć na najbardziej nawet wyrafinowane potrzeby Klientów. Każdy Klient, który zdecyduje się na kontakt z nami, obsługiwany jest z największą troskliwością.

Jeśli marzysz o ogrodzie, który będzie profesjonalnie wykonany – trafiłeś idealnie!

Projektowanie ogrodów to jedna z naszych głównych usług. Aby mieć naprawdę piękny ogród, nie wystarcza już zakup roślin i posadzenie ich wzdłuż ogrodzenia, gdyż efekt takiego działania może nie być satysfakcjonując, a nawet daleki od wyobrażeń właściciela. Zdajemy sobie sprawę, na jakie trudności może natknąć się każdy, kto chce stworzyć miejsce odpoczynku wokół własnego domu.

Mając powyższe na uwadze, projektujemy na zamówienie ogrody zgodne z prawdziwymi wyobrażeniami Klienta.

Wszystkie nasze projekty dostosowujemy do indywidualnych gustów, dlatego też priorytetową dla nas kwestią jest dobry kontakt ze zleceniodawcą, oraz możliwość zapoznania się z terenem. Niezależnie od tego, czy jest to teren przydomowy, czy przestrzeń publiczna, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania. Dotyczy to zamawiania projektów, zarówno w miejscach jeszcze niezagospodarowanych, jak również tych zazielenionych.

Przy kompleksowych zamówieniach, zapewniamy:

zakładanie ogrodów
pielęgnację ogrodów
systemy nawadniające

Połączenie wszystkich naszych usług z projektem, który wykonamy, daje gwarancję poprawnie przeprowadzonych prac i ogrodu w 100% zgodnego z oczekiwaniami Klienta.

Przykładamy dużą wagę do tego, aby efekt finalny odpowiadał projektowi, jak również wspomagamy pielęgnację – od sadzenia trawników, do zabezpieczenia całego terenu zielonego na sezon jesienno-zimowy.

W przypadku usługi pielęgnacji ogrodów, istnieje możliwość zamówienia jej na określony okres, lub podjęcia współpracy na stałe. W przypadku drugiej możliwości, kontakt z naszą firmą jest nieprzerwany, więc w każdym momencie istnieje możliwość zamówienia kolejnych usług, lub dokonania zmian w ramach istniejącej aranżacji. Do każdego projektu proponujemy wysokiej jakości systemy nawadniające, które znacznie ułatwiają zajmowanie się ogrodem. Po wprowadzeniu odpowiednich ustawień do sterownika elektronicznego, nawadnianie odbywam się codziennie o określonej porze – bez wysiłku i zmartwień dla Klienta, który w tym czasie może zajmować się innymi sprawami.

Zamówienie kompleksowego planu obejmuje wszystko, co niezbędne do stworzenia ogrodu, a jednocześnie redukuje koszty. Projekt roboczy jest całkowicie darmowy.

Bardziej rozbudowane projekty architektoniczne są odpłatne, lecz polecamy ja głównie tym Klientom, którzy poza roślinnością, chcą widzieć w swoim ogrodzie t. zw. małą architekturę. W takiej sytuacji możemy zaoferować i uwzględnić w ogrodzie altany, oczka wodne, sadzawki, a nawet niewielkie zbiorniki wodne obrośnięte wybraną roślinnością.

Decydując się na projektowanie ogrodów razem z nami, Klienci mają pewność, że dostosujemy się do ich upodobań, oraz w pełni wykorzystamy posiadaną wiedzę z zakresu ogrodnictwa.

Chcesz mieć piękny ogród? Zwróć się do nas!


Kontakt Info

793-180-120
Jodłowa 7
05-123 Chotomów

Wyróżnione

Products

Lokalizacja:

Kontakt HORTUS Studio Ogrodów Sebastian Kwiatkowski