A-Z. Firma remontowo - budowlana. Twardowski M.

Szczegóły

Firma powstała w 1989 r. W wyniku przystąpienia do firmy budowlanej, której właścicielem był mój ojciec Tadeusz Twardowski. Prowadził samodzielnie swoją działalność od 20 lat pod nazwą „Zakład Ogólnobudowlany”. W dniu 01.03.1990 rozpocząłem działalność na własną rękę podpierając się wiedzą, fachowością i doświadczeniem mojego ojca. Pierwsze prace wykonywaliśmy na zlecenia firm państwowych, takich jak: MZK-Koszalin, PGR Dobrociecht, Poliklinika MSW-Koszalin, Szpital Wojewódzki Koszalin. Dnia 28.05.1996 r. postanowiłem powiększyć swoją firmę do rozmiarów Przedsiębiorstwa Budowlanego pod nazwą P.B. „Twardowski” zachowując przez cały czas ciągłość ciągłość i profil działalności gospodarczej z siedzibą w Koszalinie na ul. Wojska Polskiego 24-26. W 05.05.2000 nastąpiło zmniejszenie zatrudnienia pracowników. Nastąpiła również zmiana nazwy firmy na Firma Remontowo-Budowlana „A-Z” oraz zmiana siedziby i przeprowadzka do własnych pomieszczeń w Kretominie pod nr 39c. Główną przyczyną redukcji zatrudnienia i zmniejszenia działalności była sytuacja gospodarcza w kraju. Załamanie rynku gospodarczego, mała ilość przetargów, utrata województwa itp.

Do dnia dzisiejszego siedzibą firmy jest Kretomino ul. Borowików 1. Profil działalności firmy to usługi w zakresie pełnym budowlanym od A do Z. Szyldem mojej firmy i mojego ojca było zawsze nazwisko Twardowski. Nigdy nie była to spółka i nie jest. Przez te wszystkie lata działalności gospodarczej zawsze ręczyliśmy i dziś ręczę własnym nazwiskiem.

Moja domena to uczciwość, lojalność, słowność, rzetelność, terminowość oraz wiedza i fachowość. Te wszystkie cechy i 35 letnie doświadczenie w budownictwie dają sukces i satysfakcję z wykonywanej pracy oraz pozwalają na godne posługiwanie się nazwiskiem w firmie.

Marek Twardowski
właściciel


Kontakt Info

503-176-443
Borowików 1
75-900 Kretomino

Wyróżnione

Products

Kontakt A-Z. Firma remontowo - budowlana. Twardowski M.