MICHAŁ JANKOWSKI M-KOMPLEX

Szczegóły

Firma M-KOMPLEX Michał Jankowski działa z powodzeniem od stycznia 2011 roku. Firma powstała w Warszawie.

W początkowym okresie głównym profilem działalności firmy była sprzedaż i montaż instalacji sanitarnych w tym klimatyzacji i wentylacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy działalność o branżę budowlaną i elektryczną, a obszar działania firmy rozszerzony został na teren całego kraju.

Działalność firmy skierowana jest na realizowanie projektów dla wszystkich branż usługowych, gastronomicznych, handlowych oraz medycznych.

W grupie naszych klientów są zarówno osoby prywatne jak i instytucje publiczne.

Naszą firmę wyróżnia kompleksowość działań, pozwalająca nam na obsługę różnego typu projektów oraz klientów. Nasz zespół pracowników to wykwalifikowana kadra techniczna z solidnym doświadczeniem.

Dzięki doświadczonej i doskonale zorientowanej w najnowszych trendach w budownictwie kadrze specjalistów, realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. We wszystkich płaszczyznach działań naszej firmy stosujemy tylko nowoczesne technologie. Ponadto wykorzystujemy tylko sprawdzone środki i materiały budowlane.

Współpracujący z nami architekci to wizjonerzy, którzy w swoich projektach nie pomijają względów praktycznych. To sprawia, że realizowane przez nas projekty cieszą się uznaniem inwestorów, nie tylko ze względów wizualnych, ale także funkcjonalnych.

We wspołpracy z doświadczoną grupą kierowników i inspektorów oraz z odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami wykonaliśmy z powodzeniem projekty dla takich marek jak LACOSTE, GANT, PIZZA DOMINIUM, FRIENDS, KARI i wiele innych.

Wykonywaliśmy zlecenia w największych polskich Galeriach Handlowych w większości miast w Polsce. Między innymi realizowaliśmy projekty w Warszawskiej Galerii Arkadia, Kliff, Galerii Mokotów, Warszawa Wileńska, Blue City, w Galerii Korona w Kielcach, City Center w Poznaniu, Veneda w Łomży, Tulipan w Toruniu czy Felicity w Lublinie.

Wykonujemy stały serwis zrealizowanych przez nas inwestycji oraz serwisy pogwarancyjne instalacji HVAC.

Na potwierdzenie powyższych informacji proszę o zapoznanie się z kilkoma inwestycjami wykonanymi przez naszą firmę w ostatnim roku naszej działalnośći.


Kontakt Info

501 878 258
Świetlana 28
02-427 Warszawa

Wyróżnione

Products

Lokalizacja:

Kontakt MICHAŁ JANKOWSKI M-KOMPLEX