Klastmed Grzegorz Żuchnik

Szczegóły

Firma KLASTMED działa na rynku medycznym od 2004 roku. Od początku główną działalność firmy stanowiła sprzedaż szerokiej gamy mebli medycznych, laboratoryjnych, aptecznych, metalowych oraz biurowych. W swoim dotychczasowym dorobku firma posiada wiele dużych realizacji w zakresie dostaw i montażu wyposażenia meblowego.

W wyniku rozwoju firmy oraz wychodząc na przeciw swoim klientom firma KLASTMED rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń medycznych z zakresu typowego wyposażenia oddziałów szpitalnych i ratowniczych.

Doświadczenia i umiejętności naszych pracowników pozwalają nam przedstawić Państwu naszą ofertę spełniającą wysokie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności w użytkowaniu oferowanych wyrobów. Pracownicy naszej firmy na każdym etapie realizacji zadania dokładają wszelkich starań aby spełnić oczekiwania klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zmian użytkowych i rozwiązań konstrukcyjnych, poprawiających przydatność proponowanych produktów dla Państwa potrzeb.

Zaprezentowane wyroby są produktami standardowymi. Poza tą ofertą wykonujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami zamawiającego. Firma KLASTMED postrzegana jest jako solidny partner cieszący się zaufaniem wśród klientów, do których mamy nadzieję dołączycie również Państwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jeżeli zaistnieje potrzeba dokładnego omówienia oferty, chętnie spotkamy się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie.


Kontakt Info

605-414-155
Pogodna 50a
Lublin

Wyróżnione

Products

Lokalizacja:

Kontakt Klastmed Grzegorz Żuchnik