Adres:
Opolska 19 lok.8 Katowice 40-084
Telefon:
+48327302245
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pobierz informację jako: Wizytówka
Dodatkowe informacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych tj. MACROSOFT J.Guzek, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu i zakresie niezbędnym do realizacji konkretnego zapytania. Dane będą przechowywane do momentu wykonania wszystkich niezbędnych operacji przy obsłudze danego zapytania. Po tym czasie Państwa dane zostaną natychmiast usunięte. Oświadczam, iż w każdej chwili mam prawo do wycofania niniejszej zgody, a także prawo dostępu do treści swoich danych, poprawienia lub uzupełnienia swoich danych oraz usunięcia ich z bazy danych poprzez przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres e-mail bok@laureu.pl. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Dziękujemy za przesłanie maila. Odpowiemy w jak najszybszym czasie. Mail nie został dostarczony. Proszę uzupełnić CAPTCHA