Witamy w ELW Europejski Laur Wiarygodności

Program ELW powstał w celu wspierania firm, w których są wdrażane m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe w celu podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta, wykazuje się nieskazitelną etyką biznesową, legitymuje się wzorowym kontaktem z kontrahentami, reguluje wszelkie zobowiązania terminowo, posiada wdrożone schematy ochrony danych osobowych zgodnych z rozporządzeniem RODO.

Certyfikat ELW przedstawia przedsiębiorcę, który inwestując we własną firmę, nie zapomina o fundamentalnym obowiązku rzetelnego płacenia swoich zobowiązań wobec pracowników jak i kontrahentów. 

Jest to pierwszy w Polsce certyfikat kładący nacisk na dwie najważniejsze kwestie: WIARYGODNOŚĆ i OCHRONE SWOICH KONTRAHENTÓW I PRACOWNIKÓW oraz w wypadku tytułu EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI na wysokie normy etyczne.

Firmy legitymujące się udziałem w programie CIRF-ELW, podnoszą zaufanie i konkurencyjność własnej firmy nie tylko na lokalnym rynku, ale osiągają renomę o zasięgu ogólnopolskim. 

Dzięki częstym udziałom programu CIRF-ELW na różnego rodzaju konferencjach lub promocjach regionu, przekazujemy informację potencjalnym Państwa klientom o firmach z którymi warto współpracować na danym rynku. 

Certyfikat CIRF - EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI służy promocji oraz wyróżnieniu polskich przedsiębiorstw, dla których normy etyczne są stawiane jako priorytetowe cele prowadzenia działalności gospodarczej. 

PRZEDSIĘBIORSTWA W PROGRAMIE ELW 2018 REKOMENDOWANE PRZEZ MIĘDZYNARODOWE CENTRUM CERTYFIKACJI ICC&S L.L.C.